Przejdź do głównej zawartości

Polecany post

Agnieszka Chylińska na Przystanku Olecko, 22.07.2022.

Statuetka Włóczni Jaćwingów na rewersie: Rosja, Litwa, Polska, Białoruś. Czy rewers nie powinien zostać zmieniony ? Nagroda pochodzi z dnia 7 sierpnia 2015, Suwałki.

Czy w obecnym roku 2016 statuetka Włóczni Jaćwingów również będzie posiadała wygrawerowany na rewersie napis: Rosja, Litwa, Polska, Białoruś ? Tak jak statuetka z 2015 roku ? Czy w obecnych dekadach po 1989 roku miasto Suwałki nie zawdzięcza więcej Unii Europejskiej ? Czy to Rosja wybudowała w Suwałkach MacDonalda ?
Włócznia Jaćwingów – prestiżowa nagroda Prezydenta Miasta Suwałk przyznawana co roku podczas uroczystej gali w obecności zaproszonych VIP-ów, przedstawicieli Kościoła Katolickiego, posłów na Sejm RP, wojewody białostockiego, licznych mediów lokalnych i regionalnych, samorządowców, radnych miejskich, przedstawicieli biznesu lokalnego i regionalnego, działaczy społecznych, artystów.   Przyznawana w kilku kategoriach wpływowym biznesmenom, osobowościom roku i działaczom kultury.
Federacja Rosyjska – zagraża bezpieczeństwu państwa polskiego, uważa sojusz NATO za swojego wroga. Zagrożony jest Przesmyk Suwalski: Suwalki Gap, o którym to zagrożeniu rozpisywały się szeroko wszystkie ważne i główne media krajowe, wystarczy wpisać do wyszukiwarki hasło: "przesmyk suwalski", "korytarz suwalski",  albo  “Suwalki Gap”. Proszę też zajrzeć do aktualnych informacji na ten temat w załączonych linkach. 

"Mamy zagrożenia egzystencjalne i nieegzystencjalne. Oczywiście działalność Rosji jest rodzajem zagrożenia egzystencjalnego, ponieważ ta działalność może niszczyć kraje - mówił Waszczykowski w odpowiedzi na pytanie o to, które wyzwania w dziedziniebezpieczeństwa postrzega on jako egzystencjalne. "

"Dziś wiemy, że podczas spotkania szefów NATO ma zostać ogłoszona decyzja o stałej obecności jednostek bojowych Sojuszu na jego „wschodniej flance”. Nikt też nie będzie zaprzeczał, że jest to odpowiedź na zagrożenia płynące ze strony Rosji."

Przewaga Rosjan w starciu z NATO - problem A2/AD Obwodu Kaliningradzkiego !

http://www.goniec.net/goniec/inne-dzialy/goniec-poleca/przewaga-rosjan-w-starciu-z-nato-problem-a2-ad.htmlAgencja Fotograficzna AFI
red.nacz. Adam Bolewski

Zdjęcia z poprzednich edycji rozdania Włóczni Jaćwingów:
Relacja video z 2015 roku :

Komentarze

Popularne posty

Organizujesz jakieś wydarzenie ? Napisz, zrobimy reklamę.

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Ogłoszenia