Przejdź do głównej zawartości

Polecany post

Agnieszka Chylińska na Przystanku Olecko, 22.07.2022.

Cennik Agencji Fotograficznej AFI.

Cena 1. zdjęcia: 30.75 zł w oryginalnej/dużej rozdzielczości w formacie JPEG.

Zapłać za pomocą serwisu PayPal:
https://www.paypal.me/AgencjaFotoAFI   

lub za pomocą SMS-a: 

REGULAMIN USŁUG:

1. Kupione zdjęcie w kwocie 30.75 zł brutto można wykorzystywać dowolną ilość razy w internecie i w postaci wydruku. Zdjęcie jest wysyłane na podany adres e-mail kupującego.

1a. Zdjęcie jest dostarczane w dużej rozdzielczości  i można je wykorzystywać dowolną ilość razy w internecie i w postaci wydruku. Zdjęcie może być wysyłane w małej rozdzielczości na potrzeby publikacji w internecie.

1b. Zdjęcia są dostarczane w formie JPEG, ale istnieje możliwość przekazania zdjęć w formacie TIFF i RAW, o ile istnieją takie wersje fotografii. 

1c. W tytule przelewu proszę podać ilość zdjęć; poprzez e-mail proszę napisać na adres: adambolewski@gmail.com o jakie dokładnie chodzi zdjęcie/a, proszę podać format zdjęć innych, niż JPEG.

 1e. Zdjęcie można kupić wraz z przekazaniem praw autorskich zależnych, czyli również z prawem do przeróbek zdjęcia w programach graficznych, kontakt pod adresem: adambolewski@gmail.com i tel. 513142090.

2. Zdjęcie lub zdjęcia mogą zostać wydrukowane w formacie A4 i A3, wówczas jest/są wysyłane po przesłaniu adresu odbiorcy na adres: adambolewski@gmail.com. Zdjęcia są drukowane na papierze fotograficznym wysokiej jakości. 

3. Po dokonaniu zakupu proszę o podanie swojego adresu do wysyłki zdjęcia/pakietu zdjęć na adres: adambolewski@gmail.com. Zdjęcia są wysyłane natychmiast po dokonaniu opłaty.

4. W przypadku wszelkich uwag do usługi proszę również o kontakt e-mail: adambolewski@gmail.com i tel. 513-142-090. Odpowiedzi są udzielane niezwłocznie.

Komentarze

Popularne posty

Organizujesz jakieś wydarzenie ? Napisz, zrobimy reklamę.

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Ogłoszenia